Hakkımızda

Pazar trend Gentek İç Dış Ticaret Tıbbi Ürünler Kozmetik Sanayi firmamıza ait e ticaret sistemi olarak hazırlanmış bir web sitesidir.


Sitemiz aracılığıyla alışveriş yapan müşterilerimizin güvenli ödeme olarak İYZİCO alt yapısınız kullanmaktadır. Sitemiz aracılığıyla Tıbbi cihazlar medikal malzemeler , Tıbbi sarf malzemeler, hasta bakım ürünleri , bel boyun yastıkları gibi medikal ürünlerin hepsinin tedarik ve satışını yapmaktayız.

Eskişehir merkezinde bir ofis ve 3 ayrıca mağaza ile hizmet veren firmamız birçok markada bayiliği bulunmaktadır. Tedarik süreçlerini kendi depomuzdan yürütmekteyiz.


Eskişehir' de farklı lokasyonlarda 3 satış mağazası ile hizmet vermekteyiz. Firma olarak Kifidis, Aurafix, Biofix ve Variteks gibi ürün kalitesinde zirvelere oynayan kendi ülkesinde marka olmuş ortez üreticilerinin ürünlerinin satışını yaparak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı misyonumuz olarak kabul ediyoruz.


İşletmemiz Eskişehir' de perakende mağaza dışında E-Ticaret üzerinden satışlarını yürütmek üzere www.pazartrend.com sitesini kurarak tüm Türkiye' ye hizmet vermeye başlamıştır. Müşteri memnuniyetini benimsemiş bir işletme olarak hizmetlerimize devam etmekteyiz.